Logo Dwutygodnika "Ziemia Sochaczewska"

Wyścig trzech torów przy Kusocińskiego

Ocena 0/5

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprosił sochaczewian do nowej aktywności. W sobotę 22 lutego w hali przy ul. Kusocińskiego rozegrano po raz pierwszy wyścigi zdalnie sterowanych samochodów. W wydarzeniu „Wyścig trzech torów” udział wzięło 50 osób w bardzo różnym wieku, od czterolatków po dorosłych.

Nowość w kalendarzu MOSiR-owskich imprez – zawody zdalnie sterowanych aut – okazała się sukcesem. Dopisali uczestnicy i sponsorzy, a zabawa, mimo drobnych problemów technicznych była przednia i emocjonująca. W organizację, poza Renatą Kubik, pomysłodawczynią, i zespołem MOSiR zaangażował się Klub Wolontariuszy przy CUS Sochaczew oraz liczne grono sponsorów, dzięki którym najlepsi mogli otrzymać ciekawe nagrody, a wszyscy poczęstunek.

W hali wytyczono tor, z którego pokonaniem mierzyli się zawodnicy w każdym wieku. Jak się okazało, największym zainteresowaniem zawody cieszyły się wśród dorosłych, dlatego nagrody przyznano w dwóch kategoriach – dla kobiet i mężczyzn.

Tak wygląda lista zwycięzców:

Kategoria 4-6 lat

Filip Tomaszewski, Natan Jóźwiak, Marcel Jaworski

Kategoria 7-9 lat

Marcel Sobczak, Antoni Rudnicki, Mikołaj Biernacki

Kategoria 10 -12 lat

Tymoteusz Kuty, Sebastian Gołębiowski, Adrian Turkowski

Kobiety:

Anna Ciura, Gosia Winiarska, Monika Ziółkowska

Mężczyźni:

Tomasz Kaczyński, Karol Dębicki, Łukasz Rudnicki  

Jak zapowiadają organizatorzy, kolejne zawody odbędą się latem w Strefie Aktywności nad Bzurą.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności