Świątecznie w ŚDS
W środę 27 marca w Środowiskowym Domu Samopomocy w Sochaczewie odbyło się spotkanie wielkanocne z udziałem przedstawicieli urzędu miasta i zaprzyjaźnionych placówek.
Zebranych przywitał dyrektor ŚDS Adrian Kamiński, a byli wśród nich zastępca burmistrza Marek Fergiński, sekretarz miasta Joanna Niewiadomska-Kocik, naczelnik Wydziału Polityki Społecznej i Ochrony Zdrowia Joanna Kamińska, dyrektor CUS Zofia Berent, a także niezawodny przyjaciel ŚDS, ks. Andrzej Kita.
Mieszkańcy domu zaprezentowali pełen zadumy program słowno-muzyczny na temat świąt wielkanocnych. Akompaniował im Piotr Milczarek. Tradycyjnie, swoje zdolności wokalne zaprezentował ks. Kita, który także dokonał święcenia pokarmów. Życzenia od pracowników urzędu miasta przekazał burmistrz Marek Fergiński.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!