Logo Dwutygodnika "Ziemia Sochaczewska"

Słodki jubileusz

Ocena 0/5

Klub Senior Plus, działający w Centrum Usług Społecznych, skończył dwa lata. Świetną okazją do świętowania był Tłusty Czwartek. Uczestnicy klubu upieki domowe pączki i faworki. 8 lutego wszelkie diety odłożono na bok.

Zabawa była świetna! Było rymowane podsumowanie dwóch lat działania klubu, okolicznościowa piosenka, a potem słodka uczta. Z zaproszenia na poczęstunek skorzystali m.in. burmistrz Piotr Osiecki, sekretarz miasta Joanna Niewiadomska-Kocik, szefowa Sochaczewskiej Rady Seniorów Jolanta Kawczyńska i przewodnicząca Sochaczewskiego Koła Związku Emerytów i Rencistów Maria Sadowska. Burmistrz życzył uczestnikom zdrowia, energii do działania, by optymizmem i dobrym humorem zarażali młodsze pokolenie. Z kolei Joanna Niewiadomska-Kocik przekazała klubowiczom świetnie wieści, że projekt organizacji kolejnej "Seniorady", czyli cyklu letnich koncertów w parku w Chodakowie znalazł się bardzo wysoko na liście rankingowej i otrzyma dofinansowanie z budżetu Mazowsza. Zatem już dziś zapraszamy do Chodkowa na niedzielne spotkania z muzyką folk, filmową i polskimi szlagierami.  

daw

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności