Logo Dwutygodnika "Ziemia Sochaczewska"

Polonia na Ukrainie świętuje z nami

Ocena 0/5

O 105. rocznicy odzyskania przez nasz kraj niepodległości pamiętano także niemal 800 km od Sochaczewa, w polskiej szkole w Gródku, naszym mieście partnerskim.

Dziś rano, w ramach akcji "Szkoła do hymnu" Mazurka Dąbrowskiego wspólnie zaśpiewało 240 uczniów i nauczycieli. Przypomnijmy, że szkołę zbudowała polska firma za pieniądze stowarzyszenia Wspólnota Polska, którego działania, jak całą współpracę ze światową Polonią, koordynuje Senat RP. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności