Logo Dwutygodnika "Ziemia Sochaczewska"

Michał Orliński w sejmiku województwa

Ocena 0/5

W zbliżającej się kadencji w Sejmiku Województwa Mazowieckiego Sochaczew będzie reprezentowany przez Michała Orlińskiego. Uzyskał on wysokie poparcie prawie 1500 wyborców.

Michał Orliński to trener piłkarski i wychowawca młodzieży. Z wykształcenia jest politologiem. Od lat jako dyrektor prowadzi biuro poselskie Macieja Małeckiego.  Jest też blisko związany ze środowiskiem Ochotniczych Straży Pożarnych.

Pomysł które będzie forsował w sejmiku, to zwiększenie nakładów na OSP i małe szkoły podstawowe. Uruchomienie programów wsparcia dla zespołów ludowych i kół gospodyń wiejskich, a także uruchomienie programu stypendiów dla młodzieży chcącej ukończyć kurs prawojazdy.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności