Logo Dwutygodnika "Ziemia Sochaczewska"

Jeżdżąca orkiestra zachwyciła publikę

Ocena 0/5

W niedzielny wieczór 9 lipca w sochaczewskim amfiteatrze odbył się nietypowy i znakomicie przyjęty przez sochaczewian koncert - wystąpiła Orkiestra Na Dużym Rowerze. Nazwę należy traktować dosłownie - muzycy zajechali pod scenę na wielkim jednośladzie, grając motyw z filmu „Vabank”. 

Muzycy   zaprezentowali swoje autorskie kompozycje oraz nietypowe aranżacje znanych utworów - szczególne wrażenie zrobił utwór „Personal Jesus” z repertuaru Depeche Mode. Zarażali energią prezentując jednocześnie bardzo wysoki poziom muzyczny. Zachęcali publiczność do zabawy, wchodzili z instrumentami między siedziska amfiteatru, wciągali we wspólne śpiewanie i klaskanie. Zachwyceni byli i starsi, i młodsi.

Wdzięk członków Orkiestry działał na wszystkich, a wrażenia po koncercie były wyłącznie pozytywne. Licznie przybyli do amfiteatru sochaczewianie żałowali tylko jednego - że zespół nie wydał jeszcze płyty, którą mogliby zabrać do domów na pamiątkę tak udanego wieczoru. Każdy mógł zrobić sobie zdjęcie z Orkiestrą i ich wyjątkowym rowerem, z czego skwapliwie korzystano.

(ig)

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności