przejdź do Sochaczew.pl
207604 odwiedzin
Uczcili pamięć Krzysztofa Piwowarczyka

Rozegrany 31 stycznia 2014 r., w hali sportowej SP Janów, siódmy Memoriał Krzysztofa Piwowarczyka, miał niezwykle uroczystą oprawę.

Na trybunach zasiedli przedstawiciele sponsorów, władz gminnych Młodzieszyna i Sochaczewa, sejmiku wojewódzkiego, starostwa, powiatowi działacze Szkolnego Związku Sportowego, a przede wszystkim młodzież gimnazjalna, której wspaniałym wychowawcą był zmarły przed siedmiu laty Krzysztof Piwowarczyk.

W zawodach piłki siatkowej drużyn mieszanych rywalizowały reprezentacje gimnazjów z Iłowa, Lasocina, Młodzieszyna i Rybna. Gospodarze w pierwszym półfinale pokonali kolegów z Lasocina, zaś w drugim – gimnazjaliści z Rybna zwyciężyli iłowian. W meczu o trzecie miejsce Lasocin okazał się lepszy od Iłowa, wygrywając do 19 i 20. Finałową potyczkę stoczyli młodzieszynianie z uczniami gimnazjum w Rybnie. Gospodarze wypunktowali swoich przeciwników w setach do 20 i 13.

Zwycięzcy (trenowani przez Marzenę Cichy i Ryszarda Wiśniewskiego) odebrali okazały puchar ufundowany przez wójt Gminy Młodzieszyn Joannę Szymańską. Uczniom z Rybna (trener Radosław Ulicki) puchar wręczyła Przewodnicząca Rady Rodziców, Hanna Rowińska. Reprezentantom Lasocina (trener Dariusz Makulec) przypadł puchar ufundowany przez firmę  FRAN-TRANS s.c. Zygmunta i Pawła Frankowskich, natomiast  gimnazjalistów z Iłowa (trener Piotr Piotrowski) uhonorowała firma POL-INSTAL Zofii i Szczepana Siekierskich. Rozgrywki sędziował Mateusz Winnicki, absolwent naszego gimnazjum. Mecz finałowy sędziowali Mirosław Domińczak z Zenonem Grąbczewskim. 

Więcej w kolejnym wydaniu "Ziemi Sochaczewskiej".

M. Pietrzyk-Połubińska, J.Wlazło

A A A
07.02.2014
godz.14:39
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość