przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
245160 odwiedzin
Rodzina jest najważniejsza

W środę 12 czerwca w Środowiskowym Domu Samopomocy przy ul. Zamkowej w Sochaczewie miało miejsce spotkanie integracyjne z okazji Dni Matki i Ojca.

Zaproszeni goście, wśród nich wiceburmistrz Marek Fergiński, mieli okazję obejrzeć przedstawienie teatralne przygotowane przez podopiecznych ŚDS. Pierwsza jego część „O Rodzinie” bezpośrednio nawiązywała do tematu spotkania, pokazując trzy różne modele rodziny. Część druga - „O Sporcie” była zarazem próbą generalną przed piątkowym (14 czerwca) wyjazdem grupy do Sokołowa Podlaskiego na IX integracyjne spotkania muzyczno-taneczne. Pokazano też wystawę prac o tematyce rodzinnej, wykonanych przez uczestników, zorganizowaną w ramach konkursu plastycznego przez panią Jadwigę Turską. Wszystkie prace zostały nagrodzone.

Po występach uczestnicy pikniku przystąpili do wspólnego grillowania i degustacji słodkich wypieków przygotowanych przez podopiecznych ŚDS i ich rodziny.

Spotkanie integracyjne sochaczewskiego Środowiskowego Domu Samopomocy było realizowane przy współpracy z Krajowym Stowarzyszeniem Pomocy Osobom Potrzebującym „Z Sercem Do Wszystkich”; współfinansowane ze środków Urzędu Miasta, w ramach zadań z zakresu współpracy Sochaczewa z organizacjami pozarządowymi: Prowadzenie działań na rzecz osób niepełnosprawnych i ich rodzin.

(mf)

A A A
14.06.2013
godz.15:48
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt