przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
245161 odwiedzin
Jarosław Kaczyński w Żyrardowie

 

W sobotę 20 kwietnia w Żyrardowie odbyło się spotkanie z prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim. Sala Centrum Kultury w Żyrardowie pękała w szwach od sympatyków i członków PiS.

Na zaproszenie posła Macieja Małeckiego w spotkaniu uczestniczyli również sochaczewianie, którzy licznie stawili się tego dnia w Żyrardowie. Nasze miasto reprezentowali: przewodnicząca Rady Miejskiej Jolanta Gonta oraz wiceburmistrz Stanisław Wachowski. 
Referendum w sprawie zmian w systemie emerytalnym, ruch monitorowania wyborów oraz powołanie ministerstwa energetyki - to niektóre z pomysłów Prawa i Sprawiedliwości, o których mówił w Żyrardowie prezes partii Jarosław Kaczyński.

Jego zdaniem nie wolno dopuścić do prywatyzacji służby zdrowia, bo prywatyzacja to jedynie szukanie zysków.  Szef PiS podkreślał, że ludzie oczekują czegoś zupełnie innego, dlatego m.in. w szkołach powinny znowu pojawić się gabinety lekarskie i stomatologiczne.
Kaczyński skrytykował piątkowy wyrok sądu w sprawie wydarzeń z grudnia 1970 roku. W jego opinii trudno o lepszy dowód, że obecna Polska jest kontynuacją PRL. Zapowiedział, że PiS, jeżeli dojdzie do władzy, przeprowadzi daleko idącą reformę wymiaru sprawiedliwości.

A A A
25.04.2013
godz.13:23
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt