przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
240928 odwiedzin
Muza, tańce i walki

Ostatnim akcentem artystyczno-sportowym bogatego w wydarzenia minionego weekendu była charytatywna III Gala Dragons & Angels.

O godzinie 18.00 zebranej w sochaczewskiej hali sportowej MOSiR publiczności zaprezentował się L’ombelico del Mondo. Ekstatyczne rytmy wybijane na bębnach wprowadziły zebranych w dobry nastrój. Następnie przy ostrych rockowych rytmach Metallicy (Enter Sandman) swój dynamiczny pokaz zaprezentowali uczniowie braci Cyplów. Jak można było się przekonać, nie tylko  chłopcy potrafią walczyć. Dragonki są także niebezpieczne i potrafią się obronić.

Atmosferę rozluźniły dziewczęta Ewy Osińskiej z Zumba Dream Team Boryszew i Studia Tańca DNA. Zumba w ich wykonaniu to uczta dla oka i niepokój dla ducha ludzi, którzy zbyt długo przesiadują przed przysłowiowym telewizorem.

Na chwilę zapadły ciemności, a po niej rozbłysły reflektory. W ich świetle swoje akrobatyczne umiejętności zaprezentowali ci, których grawitacja się nie ima czyli młodzieńcy z EST, którzy  samodzielnie od kilku lat zajmują się Martial Arts Tricks. Od tego roku grupa działa jako Stowarzyszenie Promocji Trickingu.

Po nich na macie ponownie pojawili się zawodnicy Dragona. Technik walk w wykonaniu zaawansowanych wojowniczek i wojowników co bardziej wrażliwym mogły wywołać ciarki nie tylko na plecach. Ponownie sytuację rozładowały zumbistki. Po nich swoje techniki zaprezentowali adepci wietnamskiego boksu z żyrardowskiego VMA Viet Chi. Udany wieczór zakończył Pępek Świata swoimi ekstatycznymi rytmami, za pomocą których przeniósł zebranych z coraz bardziej mroźnej Polski w rejony gdzie nie tylko muzyka jest gorąca.

Kilka z zapowiadanych atrakcji wieczoru nie doszło do skutku z różnych powodów nie  zależnych od organizatorów. Najważniejszy jest jednak fakt, że zebrane pieniądze trafią na konto Domu Dziecka w Giżycach. I o to właśnie przede wszystkim chodziło!

Organizatorami imprezy, która odbyła się pod patronatem Burmistrza Sochaczewa byli Dragon Fight Club oraz Miejski Ośrodek sportu i Rekreacji. Jednym z patronów medialnych sportowo-tanecznego widowiska był Tygodnik Ziemia Sochaczewska.

Podziękowania

Organizatorzy imprezy korzystając z gościnnych łamów redakcji sportowej gorąco dziękują wszystkim uczestnikom, współorganizatorom, Burmistrzowi Sochaczewa, Joannie Piątek oraz Sochaczewianom, którzy przyłączyli się do naszej inicjatywy i chętnie zapełniali złociszami puszki wolontariuszy. Dziękujemy Wam bardzo w imieniu swoim i dzieci z Giżyc.

(et)

A A A
04.12.2012
godz.08:31
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt