przejdź do Sochaczew.pl
215155 odwiedzin
Rusza "Paczka do Paczki"

Tygodnik „Ziemia Sochaczewska” rozpoczął coroczną świąteczną akcję „Paczka do paczki”. Jest ona skierowana do najbardziej potrzebujących dzieci, skupionych w kilku świetlicach terapeutycznych w Sochaczewie. Naszym celem jest wykonanie 250 paczek.

Znajdą się w nich słodycze, przybory szkolne, materiały plastyczne, drobne zabawki, gry planszowe, puzzle. Dzieci otrzymają je podczas uroczystych kolacji wigilijnych tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Dla wielu dzieciaków będą to jedyne prezenty i kolacje wigilijne. Nie mogą na nie liczyć w rodzinnych domach z powodu biedy, albo patologii.

Sami jednak nie damy rady, dlatego zwracamy się do sponsorów i darczyńców z prośbą o pomoc finansową lub rzeczową. Będziemy wdzięczni za każdy serdeczny odruch, który pomoże naszym podopiecznym.

Jeśli posiadacie państwo firmowe gadżety w postaci długopisów, kalendarzy, koszulek, również chętnie je przyjmiemy jako dodatek do paczek. Będziemy także wdzięczni za rozpropagowanie naszej akcji w środowisku biznesowym.

Dary można dostarczać do redakcji tygodnika „Ziemia Sochaczewska”, Sochaczew, ul. Żeromskiego 12 do 10 grudnia 2012 r., wpłaty przyjmujemy na konto:

Tygodnik „Ziemia Sochaczewska”

Bank PeKaO S.A. I /O Sochaczew nr rach. 54 1240 1822 1111 0010 0272 9863 z dopiskiem „Paczka do paczki”

 

Koordynator akcji

Jolanta  Śmielak - Sosnowska

A A A
31.10.2012
godz.13:10
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość