przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
307501 odwiedzin
Święta w obiektywie

Jeśli lubicie robić zdjęcia, to zachęcamy do udziału w jubileuszowej edycji powiatowego konkursu fotograficznego "Boże Narodzenie w Twoim Obiektywie". Organizatorem jest  Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego, a prace można nadsyłać do końca stycznia 2022.

Czujecie klimat świąt Bożego Narodzenia? Przed nami świąteczne chwile, spędzone w gronie najbliższych. Magiczny czas warto uwiecznić na zdjęciach, by potem z uśmiechem i rozrzewnieniem wspominać wspólnie spędzone momenty przy wigilijnym stole czy kolędowaniu przy choince. 

Wykonane fotografie możecie wysłać na konkurs organizowany przez ZS CKP. Uczestnicy, do których skierowany jest konkurs, czyli uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych, mają do wyboru trzy kategorie: "Boże Narodzenie w mojej rodzinie", "Wyjątkowość świąt w mojej okolicy lub w miejscu spędzania świąt" (iluminacje domów, regionalne potrawy, choinki, szopki itp.); "Różne oblicza Świętego Mikołaja". 

Zdjęcia należy nadsyłać do 31 stycznia 2022 r. na adres e-mail: swietlica80@onet.pl. W tytule należy podać nazwę "Konkurs fotograficzny - świetlica". Zdjęcia można dosyłać w trakcie ferii. 

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej szkoły -www.zsckpsochaczew.edu.pl oraz na www.powiatsochaczew.pl w zakładce Konkursy. Koordynatorem konkursu z ramienia szkoły jest Ewa Chaber.

A A A
22.12.2021
godz.13:52
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt