przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
338478 odwiedzin
Twórczo i kreatywnie w kramnicach

W niedzielę 28 listopada urząd miejski zaprasza na kolejne spotkanie w ramach "Artystycznych Kramnic". Tym razem na dzieci czały będą warsztaty ze znakomitymi instruktorkami.

Organizatorzy przygotowali warsztaty z artystą plastykiem Barbarą Derdą oraz muzyczne z nauczycielką rytmiki szkoły muzycznej i koordynator projektu Katarzyną Orlińską.

„Coś… z wody, z wełny, z ciasta, z gipsu…” to próba odzwierciedlenia nieokiełznanej fantazji twórczej. Każde dziecko będzie mogło wyżyć się kreatywnie z pomocą różnych technik i materiałów plastycznych. Swoje wytwory dzieci będą mogły zabrać ze sobą  do domu na pamiątkę.

Natomiast podczas spotkań-zabaw muzycznych zatytułowanych „Rozmaitości dźwiękoczułe”, Katarzyna Orlińska zaprosi dzieci do małych form muzyczno-ruchowo-plastycznych. Będą to zarówno interpretacje piosenek, wybranych utworów z literatury klasycznej, filmowej i rozrywkowej, realizacja specjalnie opracowanych utworów na instrumentach muzycznych oraz wiele innych form ogólnie pojętego muzykowania.

Start w niedzielę 28 listopada o 12:15.

A A A
26.11.2021
godz.08:12
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt