przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
297478 odwiedzin
Patria z wizytą u przedszkolaków

10 listopada Mundurowy Zespół Wokalno-Instrumentalny Patria, działający w Sochaczewskim   Centrum Kultury, gościł w Niepublicznym Przedszkolu ,,KORALIK”. Wizyta związana była ze 103. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.

Zespół   zaprezentował przedszkolakom kilka pieśni wojskowych i patriotycznych. Podczas utworu ,,Sanitariuszka Małgorzatka’’ Wiktoria Gontarek , która wcieliła się w rolę sanitariuszki, częstowała dzieci i rodziców słodyczami, co wywołało wielką radość u maluchów. Po części artystycznej była też mała niespodzianka. „Patria” zaśpiewała dwie dobrze znane przedszkolakom piosenki - ,,Jesteśmy jagódki” i  ,,Pluszowy Miś”, które wywołały radosne uśmiechy na ich twarzach.

- Dziękujemy serdecznie pani dyrektor Sylwii Okraska za zaproszenie oraz pani dyr. ds pedagogicznych Danucie Walczuk za miłe i serdeczne przyjęcie. Mamy nadzieję, że nie było to jedyne przedszkole, w którym zespół Patria zaśpiewał patriotycznie... i nie tylko! - podsumował wizytę Arkadiusz Mamcarz, prowadzący zespół.

Iza Strzelecka

Fot. Dorota Owczarczyk

A A A
18.11.2021
godz.12:00
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt