przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
281585 odwiedzin
Niezłomna ekspedientka

Niesamowitym hartem ducha wykazała się ekspedientka jednego ze sklepów na terenie gm. Sochaczew. Nie dość, że szybko otrząsnęła się po napadzie, to jeszcze ruszyła w pogoń za sprawcą, dopadła go i nie pozwoliła uciec przed pojawieniem się policji.

Opisane zdarzenia rozegrały się w sobotę 21 sierpnia. 27-letni mieszkaniec Sochaczewa wszedł do sklepu, dokonał kradzieży artykułów spożywczych, po czym chciał wyjść jak gdyby nigdy nic. Jednak uniemożliwiła mu to jedna z ekspedientek. Wybiegła przed sklep i złapała mężczyznę za rękę by powstrzymać go przed ucieczką.

Mężczyzna odepchnął ją na tyle energicznie, że straciła równowagę i upadła na ziemię. Sam ruszył biegiem w stronę najbliższej miejscowości.

Kobieta nie dała za wygraną. Kiedy tylko doszła do siebie wsiadła do samochodu i pojechała za sprawcą kradzieży. Szukając złodzieja przejechała kilkaset metrów, niestety nie była już w stanie go zlokalizować.

Jednak kiedy wracała do sklepu, ujrzała napastnika na skraju pola kukurydzy. Zatrzymała się, dobiegła do niego i tym razem skutecznie uniemożliwiła mu dalszą ucieczkę, po czym wezwała policję. Przybyły na miejsce patrol zatrzymał mężczyznę.

Zatrzymany usłyszał już zarzut kradzieży rozbójniczej. Sprawcy takiego czynu grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

A A A
09.09.2021
godz.08:14
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt