przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
281589 odwiedzin
Pan Bóg strzały nosił

We wrześniu łucznicy z Teresina wystartowali w trzech imprezach. Niestety wyniki nie są powalające. Nasi strzelali, a Pan Bóg niezbyt celnie strzały im nosił.

W połowie września (15-16.09) odbyły się II Mistrzostwa Polski Młodzików. Najlepiej w Zawadce spisał się Filip Załuski, który był szósty w gronie młodzików starszych (rocznik 1997). Tę samą pozycję w młodziczkach młodszych (rocznik 1998-99) zajęła Agnieszka Grądzik. Nieco lepiej poszło naszym w klasyfikacji drużynowej. Młodzicy starsi Mazowsza Teresin zajęli piąte miejsce.

Tydzień później (22.09) Adrian Barzyc zajął 18 miejsce w IV rundzie Pucharu Polski juniorów młodszych. Zawody odbyły się w Prudniku.

Trzecimi zawodami była V runda Pucharu Polski juniorów, która odbyła się w Teresinie (29.09). Na „swoich śmieciach” najlepiej spisała się Justyna Rosa, która była dwunasta.