przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
297480 odwiedzin
Lipiec z wikliną

Zapraszamy serdecznie dzieci, młodzież i dorosłych do Sochaczewskiego Centrum Kultury przy ul. Chopina 101, na „Sobotnie popołudnia z SCK”. W każdą sobotę lipca w godz. 16.00 – 19.00 będzie można w artystycznej formie spędzić z nami letni czas. Przewidzieliśmy atrakcje zarówno dla małych, jak i starszych miłośników sztuki i dobrej zabawy. Zapraszamy na plenerowe, rodzinne warsztaty wikliniarstwa oraz artystyczny plac zabaw. Zachęcamy do rodzinnego, aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Rodzinne warsztaty wikliniarstwa – obejmują naukę wyplatania i wykonanie instalacji artystycznej. Na warsztatach dla dzieci stworzymy wspólnie formy przestrzenne użytkowe z wikliny papierowej – proste konstrukcje z papieru, małe koszyczki, ozdoby na ścianę z podstawowych splotów. Ze starszymi i dorosłymi wykonamy duże instalacje ogrodowe z wikliny naturalnej, z wykorzystaniem wyplotu pojedynczego i dziewiarskiego. Warsztaty przeprowadzone zostaną w dwóch 10-osobowych grupach.

Koszt udziału w warsztatach: 10 zł od osoby.
Opłata w dniu warsztatów w sekretariacie SCK.
Zapisy pod nr tel. (46) 863-25-72.
Artystyczny plac zabaw – plastyczne zabawy w plenerze, z wykorzystaniem farb, pędzli i sztalug. Pod okiem instruktorki plastyki wspólnie ozdobimy drzewa wokół budynku SCK i namalujemy na tkaninie barwne wzory. Zapraszamy do udziału wszystkie dzieci od godz. 16 do 19.
Wstęp wolny.

Iza Strzelecka

A A A
30.06.2021
godz.09:39
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt