przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
269011 odwiedzin
Wakacje z SCK

Sochaczewskie Centrum Kultury zaprasza na Letnie Warsztaty Artystyczne. Oferta przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Zajęcia odbywać się będą w dwóch lokalizacjach SCK: w Chodakowie przy ul. Chopina oraz w Boryszewie przy ul. 15 Sierpnia, od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 14.00.

Zajęcia wakacyjne w SCK rozpoczynają się 28 czerwca. Przez pierwsze dwa tygodnie odbywać się będą w Chodakowie. Instruktorzy Sochaczewskiego Centrum Kultury przygotowali cykl warsztatów pod hasłem „Kreatywne wakacje”. Zajęcia taneczne odbęda się pod okiem Moniki Osieckiej-Jaworskiej, która na co dzień prowadzi zespół taneczny Abstrakt. Świat teatru przybliży reżyser, aktor i prowadzący Teatr Maska - Dawid Żakowski. Nie zabraknie również zajęć wokalnych, a tajniki rękodzieła zdradzi artystka prowadząca pracownię „Plastek” - Monika Boruta-Sałacińska. Będzie to twórczy czas, pełen dobrej zabawy i kreatywnych zajęć. W drugiej lokalizacji SCK – w Boryszewie - warsztaty odbywać się będą w dniach 12 - 23 lipca. Będą to „Wakacje z Teatrem Zabawy”. Czego mogą spodziewać się uczestnicy zajęć? Razem z instruktorami pokonamy złośliwego Piksela, zbudujemy łódkę z recyklingu i pobawimy się w piratów. Spotkamy się z policjantami i nauczymy się bezpiecznie surfować w sieci. Zmontujemy film z naszych przygód, zbudujemy scenografię oraz nauczymy się wakacyjnych piosenek. A do domu zabierzemy samodzielnie zrobione morskie pamiątki. Wszystko to w zgodzie z ideą ekologii. Ahoj przygodo!

Koszt udziału dziecka w Letnich Warsztatach Artystycznych: 130 zł za tydzień. SCK honoruje zniżki wynikające z posiadania Sochaczewskiej Karty Mieszkańca i Karty Dużej Rodziny. Deklaracje udziału w warsztatch są do pobrania na stronie: sck.sochaczew.plZ myślą o zasadach bezpieczeństwa, wynikających z obostrzeń związanch z pandemią, w każdym tygodniu warsztatów przewidziana jest ograniczona ilość uczestników. Zachęcamy do szybkich zapisów.

Iza Strzelecka

A A A
17.06.2021
godz.10:50
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt