przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
262207 odwiedzin
Alpaki i Myszka Miki odwiedzą nas w Dniu Dziecka

Jak już zapowiadaliśmy, w niedzielę 30 maja na Facebooku Miasta Sochaczew pojawią się blisko trzy godziny materiałów filmowych dla najmłodszych mieszkańców Sochaczewa. Ponadto 1 czerwca dzieci zapraszamy na spotkanie na żywo.

Program sochaczewskiego Dnia Dziecka „W krainie przygód” będzie się składał aż z piętnastu bloków filmowych. Ich premiery odbędą się w godz. 14.00-17.00 na profilu Facebooka Miasta Sochaczew i będą dostępne na fanpage’u przez dwa tygodnie. Ciekawe propozycje znajdą w nim nie tylko najmłodsi, ale też nieco starsze dzieci. Dużą część programu przygotowały same dzieci, co warto podkreślić i docenić.

Dodatkowo 1 czerwca w godz. 15-18.00 zapraszamy dzieci do parku przy ul. Traugutta, gdzie odbędzie się spotkanie z alpakami, sympatycznymi zwierzętami znanymi z łagodności i przyjaznego nastawienia do ludzi. Coraz częściej zwierzęta te są wykorzystywane do różnorodnej terapii.

Dodatkowo organizatorzy Dnia Dziecka zapraszają na plac Kościuszki, gdzie w tym samym czasie Myszka Miki będzie rozdawać upominki. (sos)

A A A
31.05.2021
godz.10:33
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt