przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
254764 odwiedzin
W tym roku targów również nie będzie

Pandemia   koronawirusa SARS-CoV-2 wciąż trwa. Sytuacja w całym kraju jest dynamiczna, statystyki nie pozostawiają złudzeń co do stanu epidemii w Polsce. W takich warunkach, podobnie jak w roku ubiegłym, niemożliwe jest zorganizowanie tak wielkiej imprezy, jak Mazowieckie Targi  Rolne i Przedsiębiorczości.

W roku 2020 planowana była XXVII edycja targów, wszystkie rozpoczęte przygotowania wstrzymała wówczas pandemia. Z nadzieją liczyliśmy na poprawę sytuacji w kraju i możliwość kontynuacji tej sztandarowej branżowej imprezy wystawienniczej w roku obecnym. Niestety i tę edycję jesteśmy zmuszeni odłożyć na rok przyszły.

Pierwsze Targi Rolne odbyły się w 1994 roku na terenie Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Bielicach. W 2000 r. postanowiono poszerzyć zakres imprezy. Ze względu na coraz większe zainteresowanie, zarówno wśród wystawców, jak i zwiedzających, od 2001 r. impreza została przeniesiona do Sochaczewa.

Mazowieckie Targi Rolne i Przedsiębiorczości to jedna z największych imprez tego typu w regionie. Jej ideą jest promocja rodzimych producentów rolnych, popularyzacja wiedzy o rolnictwie ekologicznym i produktach regionalnych. Z roku na rok przybywało wystawców i zwiedzających. W ostatnich latach odnotowywaliśmy rekordową ilość wystawców z całego kraju. Imprezę odwiedzało tysiące mieszkańców, tym bardziej z przykrością przyjęliśmy informację, iż również w tym roku niemożliwa będzie jej organizacja.  

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

A A A
19.04.2021
godz.13:15
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt