przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
245162 odwiedzin
Narkotyki i broń

Sochaczewscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami KWP w Łodzi zatrzymali cztery osoby podejrzane o posiadanie środków odurzających. Na miejscu zatrzymania znaleźli narkotyki, ale także kuszę i bezdymny proch strzelniczy, na które mieszkaniec Sochaczewa nie miał pozwolenia.

W niedzielę 17 stycznia policjanci z Sochaczewa wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KWP w Łodzi zatrzymali cztery osoby pochodzące z powiatu sochaczewskiego i żyrardowskiego, które podejrzewali o posiadanie środków odurzających.

Kryminalni zatrzymali osobową mazdę, którą poruszali się dwaj mieszkańcy powiatu żyrardowskiego w wieku 41 i 39 lat. W schowku auta znaleźli pistolet pieprzowo–gazowy i magazynek z sześcioma pociskami. Podczas przeszukania domu młodszego z mężczyzn znaleźli marihuanę. W tym samym czasie, mundurowi w mieszkaniu 42–letniego mieszkańca Sochaczewa i jego 32–letniej partnerki, również znaleźli marihuanę. A podczas przeszukania na znajdującej się w powiecie lipnowskim działce kobiety trafili na kuszę z blokowym naciągiem łęczyska wyposażoną w celownik optyczny, a także bezdymny proch strzelniczy. Mieszkaniec Sochaczewa, który był właścicielem tych przedmiotów, nie miał na nie wymaganego pozwolenia.

Zatrzymany sochaczewianin usłyszał w Prokuraturze Rejonowej w Sochaczewie zarzuty dotyczące posiadania broni cięciwowej w postaci kuszy i bezdymnego prochu strzelniczego bez wymaganego pozwolenia, a także zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

A A A
22.01.2021
godz.12:24
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt