przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
240442 odwiedzin
Z policyjnej kroniki

W minionym tygodniu najwięcej pracy naszym policjantom zapewnili nietrzeźwi kierowcy. Niestety nie zabrakło również wypadków drogowych.

28.12.
A Brzozowie A kierujący oplem nie dostosował prędkości do warunków na drodze i doprowadził do zderzenia z ciągnikiem siodłowym marki Scania. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

W Kromnowie policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od Audi A4 z powodu braku aktualnych badań technicznych. 


29.12.
Na ul. Piłsudskiego policja zatrzymała mieszkańca Sochaczewa, który kierował pojazdem marki Hyundai będąc w stanie nietrzeźwości, a także posiadając sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.


Nieznany sprawca ukradł tablicę rejestracyjną z pojazdu marki Audi A6 zaparkowanego na ul. Srebrnej.


30.12.
W Żukowie kierowca Volkswagena Polo nie dostosował prędkości do warunków na drodze, zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do czołowego zdarzenia z mazdą 3. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.


Na ul. Gawłowskiej mieszkaniec Sochaczewa kierował Dodgem Caravan nie posiadając do tego uprawnień. Na sprawcę nałożono mandat karny.


31.12.
W Elżbietowie kierujący Mercedesem Sprinter nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z Mitsubishi Outlanderem kierowanym przez 51–latkę. Kobieta została przewieziona do szpitala. 


Mieszkaniec Sochaczewa kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości i doprowadził do zderzenia z BMW. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało prawie 3 promile.


1.01.
W miejscowości Czyste mieszkanka Sochaczewa kierująca Volkswagenem Passatem nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i uderzyła w ogrodzenie posesji. Na kobietę nałożono mandat karny oraz zatrzymano dowód rejestracyjny z powodu uszkodzeń pokolizyjnych. 


Przy al. 600-lecja nieznany sprawca włamał się do piwnicy skąd ukradł rower, wkrętarkę i klucze. 


2.01.
Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła niekorzystne rozporządzenie mieniem podczas sprzedaży odzieży dziecięcej na jednym z portali internetowych.

3.01.
W Mokasie mieszkaniec powiatu płockiego kierował Audi A4 nie posiadając do tego uprawnień. Sprawcę wykroczenia ukarano mandatem karnym, a auto odholowano.

W Nowych Mostkach policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Audi A4. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. 

 

A A A
04.01.2021
godz.11:23
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt