przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
245546 odwiedzin
Z policyjnej kroniki

W minionym tygodniu policjanci musieli borykać się z głównie z drobnymi kradzieżami oraz zdarzeniami drogowymi. Niestety nie brakowało też pijanych kierowców.

9. 11.
Na ul. Łuszczewskich nieznany sprawca ukradł z terenu budowy przewody i narzędzia.


W al. 600-lecia mieszkaniec gminy Nowa Sucha, kierując pojazdem marki Skoda, doprowadził do kolizji z peugeotem. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna ma ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie.

10.11.
Na ul. Okrzei policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Audi A6. Podczas czynności okazało się, że 33–letni mieszkaniec Sochaczewa nie posiada uprawnień do prowadzenia pojazdów. Sprawcę wykroczenia ukarano mandatem karnym, a auto zostało odholowane na parking depozytowy na koszt właściciela. 

Przy ul. Korczaka nieznany sprawca uszkodził metalową siatkę ogrodzenia i wybił szybę w niezamieszkałym budynku.

11.11.
W miejscowości Braki nieznany sprawca włamał się do budynku gospodarczego i ukradł spawarkę, przewody oraz około 30 litrów oleju napędowego.

W Teresinie nieznany sprawca ukradł telefon komórkowy należący do 23–letniej kobiety.

12.11.
Policjanci zostali powiadomieni, że w Teresinie nieznany sprawca ukradł portfel z pieniędzmi i dokumentami.

Mieszkaniec Sochaczewa kupił telefon komórkowy na jednym z portali internetowych i pomimo zapłaty, nie otrzymał zamówionego towaru. 

13.11.
Policjanci zostali powiadomieni o kolizji do której doszło w Arciechowie. Okazało się, że sarna wbiegła wprost pod nadjeżdżający samochód marki Volkswagen Passat.

Kompletnie pijany mężczyzna leżał na jezdni ulicy Okrężnej. Policjanci doprowadzili go do sochaczewskiej komendy i osadzili w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia.

14.11.
W al. 600-lecia kierujący pojazdem marki Nissan nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do kolizji z Audi A6.

Na ul. Świętokrzyskiej w Teresinie 21–letni mieszkaniec gminy Teresin kierował pojazdem bez wymaganych uprawnień i w stanie nietrzeźwości. Dodatkowo doprowadził do kolizji z betonowym ogrodzeniem.

15.11.
Policjanci dostali zgłoszenie, że na jezdni ul. Trojanowskiej leży mężczyzna. Okazało się, że 64–letni mieszaniec Sochaczewa był pijany i znajdował się w okolicznościach zagrożenia zdrowia, więc został doprowadzony do sochaczewskiej komendy i osadzony w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia.

W Wężykach doszło do kolizji Iveco z pojazdem marki Fiat Panda. Na sprawcę nałożono mandat karny.

A A A
18.11.2020
godz.10:49
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt