przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
268997 odwiedzin
Promile, włamania i stłuczki

Publikujemy najnowszą kronikę kryminalną z terenu naszego powiatu. 

28.06

W miejscowości Nowa Piasecznica policjanci zatrzymali 41-letniego mężczyznę poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Sochaczewie celem odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności.

29.06

W Sochaczewie policjanci zatrzymali 24 letnią mieszkankę Czerwonki Parcel, która kierowała pojazdem marki Opel bez wymaganych uprawnień. Kobietę ukarano mandatem karnym natomiast pojazd został odholowany na parking policyjny.

W rejonie Szkoły Podstawowej nr 6 doszło do zderzenia dwóch rowerzystów. Kierujący rowerem 42- letni mieszkaniec Sochaczewa , będąc pod wpływem alkoholu ( 1,5 promila), w wyniku nieprawidłowego manewru skrętu, doprowadził do zderzenia z jadącą rowerem z naprzeciwka  74- letnią mieszkankę Sochaczewa. Kobieta doznała urazu głowy, została przetransportowana do szpitala, a po udzieleniu pomocy zwolniona.

30.06

Na ulicy Targowej nieznany sprawca dokonał włamania do mieszkania skąd dokonał kradzież laptopa.

1.07

W miejscowości Żuków doszło do zderzenia dwóch pojazdów. 81-letni mieszkaniec gminy Sochaczew kierując pojazdem marki VW Polo, podczas włączania się do ruchu nie udzielił pierwszeństwa przejazdu, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z seatem leon, którym kierowała 30-letnia mieszkanka gminy Iłów. Pasażerka volkswagena doznała złamania ręki oraz urazu głowy.

Policjanci zatrzymali 17-letniego mieszkańca gminy Nowa Sucha, który kierował motocyklem marki Barton, mając prawie pół promila alkoholu w organizmie.  Nastolatkowi zatrzymano prawo jazdy AM i A1. Pojazd został odholowany.

2.07

W miejscowości Pawłowice nieznany sprawca włamał się do garażu skąd dokonał kradzieży piły spalinowej, mieszadła oraz szlifierki.  

3.07

Na ulicy Warszawskiej nieznany sprawca dokonał kradzieży roweru należącego do 18-letniego mieszkańca gminy Młodzieszyn.

Na ulicy 1 Maja policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 39-letniego mieszkańca Sochaczewa poszukiwanego listem gończym celem odbycia kary pozbawienia wolności.

4.07

W miejscowości Stare Budy kierujący pojazdem marki Opel Zafira  w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków na drodze stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi. Obrażeń doznał 18-letni pasażer, który został zabrany do szpitala.  Kierujący, przed przybyciem patrolu policji, uciekł z miejsca zdarzenia. W toku podjętych czynności zatrzymano 37-letniego mieszkańca Sochaczewa, który miał ponad promil alkoholu w organizmie.

 5.07

Policjanci w miejscowości Feliksów zatrzymali 49-letniego mieszkańca Sochaczewa kierującego pojazdem marki Peugeot, który w terenie zabudowanym przekroczył prędkość o 53 km/h, w związku z czym mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

A A A
06.07.2020
godz.08:13
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt