przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
268996 odwiedzin
Bilet na wakacje

Od  środy 1 lipca do ostatniego dnia sierpnia  przy przejazdach pociągami Kolei Mazowieckich  pasażerowie będą mogli korzystać z oferty specjalnej - Biletu Turysty.

Jest to sieciowy bilet imienny. Posiadając go będziemy mogli skorzystać z nieograniczonej liczby przejazdów pociągami KM, przez 3 dowolnie wybrane dni w terminie ważności biletu, na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Małkinia, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko-Kamienna, Drzewica. Ważność biletu to 10 dni i liczona jest od daty wydania lub daty wskazanej przez podróżnego. Wraz z biletem wydawany jest również karnet, na którym w kasie biletowej lub u kierownika pociągu KM (na zasadach określonych w warunkach taryfowych oferty) można dokonać legalizacji każdego z trzech dni podróży.

Bilet Turysty można kupić za 67 zł w kasach biletowych i biletomatach. Jest to cena zryczałtowana, niezależna od odległości taryfowej, nie stosuje się od niej ulg. Szczegółowe zasady korzystania z oferty można znaleźć na stronie  turysta.mazowieckie.com.pl oraz pod numerem 022 364 44 44. Dodatkowo z biletem otrzymamy zniżkę na zwiedzanie placówek partnerskich akcji Koleją do Kultury. Lista partnerów wraz z informacją o wysokości zniżek znajduje się na stronie internetowej akcji - dokultury.mazowieckie.com.pl

A A A
01.07.2020
godz.14:59
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt