przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
269010 odwiedzin
Lokalnie przeciwko pandemii

Ogłoszono piątą edycję konkursu grantowego programu „Działaj Lokalnie”. Tegoroczna będzie się różniła od dotychczasowych. Szanse na dofinansowanie będą miały projekty, które będą służyć przeciwdziałaniu epidemii COVID  lub jej skutkom.

Przeciwdziałanie to  dotyczyć ma konkretnie ograniczeń w  poruszaniu się w miejscach publicznych oraz z utrudnionym dostępem do placówek edukacyjnych czy kulturalnych. Kwota dofinansowania projektów wynosi do 3000 zł. Termin składania wniosków upływa 15 lipca. Wnioski o dotację można składać wyłącznie w formie elektronicznej, za pomocą generatora wniosków dostępnego tutaj.

Porozumienie Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego zaprasza do kontaktu osoby zainteresowane aplikowaniem w konkursie, organizacje oraz grupy nieformalne. Informacji i porad udziela Lokalny Ośrodek Działaj Lokalnie w powiecie sochaczewskim – Porozumienie Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego. W celu umówienia się na indywidualne konsultacje prosimy o kontakt: biuro@popps.org.pl lub telefonicznie: 501-542-564, 601-135-239. Więcej informacji na http://www.popps.org.pl/.

A A A
16.06.2020
godz.08:16
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt