przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
268997 odwiedzin
Nowy sezon zajęć zaczynamy teatrzykiem

W niedzielę 1 marca rusza wiosenna edycja Artystycznych Kramnic. Zajęcia są przewidziane dla dzieci w wieku 4-10 lat. Każde z nich znajdzie coś dla siebie.

To już szósty sezon Sochaczewskiej Strefy Dziecięcej Kreatywności. Od swojej premiery w 2017 roku Artystyczne Kramnice nie tylko zebrały wierne grono widzów i uczestników, ale też z każdą edycją zyskują kolejnych. Dla rodzin z dziećmi wizyta w kramnicach staje się wręcz tradycją. Sprawia to różnorodność, a jednocześnie profesjonalizm zajęć. Z dziećmi pracują wykwalifikowani specjaliści z dziedziny teatru, tańca, sztuk plastycznych, animacji i wielu innych. Tak będzie i tym razem.

1 marca od godz.10.45 do 12.15 trwać będą zajęcia gordonowskie w dwóch grupach, po 45 minut każde spotkanie. Tak jak dotychczas   przewodnikiem dla najmłodszych po świecie dźwięków będzie Magdalena Jaworska.

O godz. 12.15 rozpocznie się spektakl dobrze znanego w Sochaczewie lalkowego Teatru Conieco, który tym razem zaprezentuje   przedstawienie „Tak jest dobrze”. Opowiada ono o dobrym diabełku, który nie chciał kusić do złego swoich przyjaciół. Jak się ta historia zakończy, dowiedzą się uczestnicy Artystycznych Kramnic. W spektaklu zobaczymy także Babusię Jagusię i jej magiczne moce.

Tydzień później, 8 marca w kramnicach odbędzie się kreatywna niedziela. Od godz. 12.15 do 14.00 (również z podziałem na grupy) dzieci wezmą udział w warsztatach   plastycznym i muzycznym. Pierwszy z nich, zatytułowany „Coś… na szkle”, poprowadzi tradycyjnie malarka Barbara Derda. Drugi – pt. „Pamiętniki muzyki” zaproponuje dzieciom Katarzyna Orlińska, muzyk i koordynator całego cyklu spotkań w ramach Artystycznych Kramnic.

Kolejne zajęcia zaplanowano na 15, 22 i 29 marca oraz 19 i 26 kwietnia.

(sos)

A A A
26.02.2020
godz.08:05
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt