przejdź do Sochaczew.pl
195023 odwiedzin
Tosia i Oskar pojechali do swoich nowych domów

Wieści o adopcjach podopiecznych "Azorka" cieszą nas najbardziej. W ostatnich dniach swoich nowych kochających właścicieli znaleźli Tosia i Oskar.

Cuda czasami jednak się zdarzają. 15-letnia staruszka Tosia, która 14 lat spędziła w schronisku, 29 stycznia pojechała do swojego nowego domu. Okazuje się, że "chcieć, znaczy móc" i odległość nie ma tu znaczenia. Dwie młode dziewczyny, przejechały 430 km pociągiem w jedną stronę, żeby zabrać staruszkę do siebie. Tosia w końcu znalazła kochających ludzi i swoje miejsce na ziemi. Końcówkę życia Tosia spędzi w Jeleniej Górze. Jak informują wolontariuszki ze schroniska "Azorek", Tośka jest coraz odważniejsza, na widok swoich nowych opiekunek wesoło macha ogonkiem, uwielbia spacerki, jest bardzo ciekawa świata i zaprzyjaźniła się już z rezydentką, papużką Oazą, która nie odstępuje Tosi na krok.

O tym, że odległość nie stanowi problemu, pokazuje kolejna adopcja. Kilka dni później do swojego nowego domu pojechał 7-letni Oskar, który spędził w schronisku trzy ostatnie lata. Pani Iza i pan Krzysztof wypatrzyli Oskara w internecie i zakochali się w nim od pierwszego wejrzenia. Pokonali długą drogę, ponad 1000 km w jedną stronę. Oskar zamieszkał w Belgii! Był już m.in. u psiego fryzjera i zdążył się rozgościć w swoim nowym domu.

A A A
14.02.2020
godz.08:21
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość