przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
239473 odwiedzin
Filmowcy z Mazowsza na start

Mazowiecki i Warszawski Fundusz Filmowy ogłasza 10. edycję konkursu na udział w produkcji filmowej. Budżet konkursu pochodzi ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego oraz Urzędu m.st. Warszawy.

Podstawowym   kryterium udziału projektów filmowych w konkursie jest powiązanie produkcji z Warszawą i województwem mazowieckim poprzez miejsca realizacji filmu i tematykę a także udział w realizacji  twórców i przedsiębiorców z Warszawy i województwa mazowieckiego. Mazowiecki Instytut Kultury, operator funduszu, będzie uczestniczył w projektach wyłonionych w wyniku konkursu jako koproducent z wkładem finansowym. Warunki konkursu określa jego regulamin. Środki uzyskane w wyniku konkursu muszą zostać wydatkowane w 2020 roku.

Wnioski na konkurs należy składać w dni robocze w siedzibie Mazowieckiego Instytutu Kultury przy ul. Elektoralnej 12 w Warszawie, w godz. 10.00-16.00, w pokoju nr 2.19. Będą one przyjmowane do 13 lutego do godz. 16.00. Regulamin konkursu i formularz wniosku dostępne są na stronie internetowej www.mwfc.pl lub www.mff.mazovia.pl oraz w siedzibie MIK. (opr. ap)

A A A
29.01.2020
godz.14:05
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt