przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
307497 odwiedzin
Poszukiwania Mikołaja

W piątkowe przedpołudnie 6 grudnia w Sochaczewskim Centrum Kultury w Boryszewie dwukrotnie zaprezentowany został interaktywny spektakl „W poszukiwaniu świętego Mikołaja” grupy Open Day Junior, prowadzonej przez Jolantę Kawczyńską. Przedstawienie, oparte na znanej powieści Jana Brzechwy - „Akademia Pana Kleksa”, ściągnęło do SCK tłumy młodych widzów.

Przedszkolaki, które wypełniły widownię niemal do ostatniego miejsca, razem z małymi aktorami z Open Day Junior, przeniosły się do świata pełnego przygód i znanych piosenek. Dzieci wspólnie śpiewały m.in.: „Witajcie w naszej bajce”, „Cała naprzód ku wielkiej przygodzie”, „Wy nie wiecie, a ja wiem” oraz wiele piosenek świątecznych.

Piękne,   teatralno-muzyczne widowisko sprawiło, że wszyscy zgromadzeni w sali widowiskowej poczuli magię zbliżających się świąt. A na koniec pojawił się poszukiwany przez cały spektakl św. Mikołaj, który rozdawał jabłka i chętnie pozował z dziećmi do zdjęć.

Przedstawienie, które zrealizowane zostało w ramach projektu „Dzieci dzieciom”, można było obejrzeć również w trakcie Mikołajek 8 grudnia. I tym razem spektakl został równie ciepło przyjęty, zarówno przez małych, jak i starszych widzów. Do wspólnej zabawy nikogo nie trzeba było namawiać.

Iza Strzelecka

A A A
07.12.2019
godz.08:17
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt