przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
307503 odwiedzin
Z policyjnej kroniki

2.12.
Policjanci ukarali mandatem karnym i zatrzymali prawo jazdy 24–letniemu kierowcy audi, który jechał al. 600–lecia z prędkością przekraczającą 100 km/h.

Nieznani sprawcy włamali się do domu jednorodzinnego skąd ukradli biżuterię. Do przestępstwa doszło w Pawłowicach.

3.12.
Przy ul. Wypalenisko podczas przeprowadzania interwencji domowej, policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie ma odbyć karę pozbawienia wolności.

Do 85–letniej sochaczewianki mieszkającej przy ul. Kusocińskiego zadzwoniła kobieta i poinformowała, że córka seniorki jest w niebezpieczeństwie. Zatroskana kobieta przekazała oszustom 40 tysięcy złotych.

4.12.
W Śladowie kierujący skodą mieszkaniec Torunia uderzył w sarnę, która wbiegła mu tuż przed maskę.

Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że na jednym z portali kupił łóżeczko dziecięce i mimo wpłaty pieniędzy nie otrzymał zamówionego towaru.

5.12.
Policjanci nałożyli mandat karny na mężczyznę, który ukradł element hydrauliczny ze sklepu w Wójtówce.

Na al. XX–lecia w Teresinie kierujący volvo mieszkaniec gminy Młodzieszyn uszkodził zaporę kolejową. Na sprawcę wykroczenia nałożono mandat karny.

6.12.
Przy ul. Młynarskiej ochrona sklepu ujęła nieletniego złodzieja. Policjanci przekazali 16–latka pod opiekę ojca. Teraz będzie się tłumaczył przed sądem rodzinnym i nieletnich.

28–letni mieszkaniec Sochaczewa kierował Fiatem Stilo mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo mężczyzna nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdów. Został zatrzymany. Do policyjnego aresztu trafił również 24–latek, który przy ul. 1 Maja znieważył policjantów wykonujących czynności służbowe.

7.12.
W Paprotni doszło do kolizji drogowej z udziałem nietrzeźwego kierowcy. Ustalono, że kierujący Volkswagenem Jetta miał ponad promil alkoholu i uderzył w znak drogowy, który ściął tak niefortunnie, że ten spadł na Citroena Jumpera. Sprawcę kolizji zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Zatrzymano mu również prawo jazdy.

Mieszkanka Sochaczewa kupiła na portalu aukcyjnym torebkę wartą kilkaset złotych i mimo wpłaty pieniędzy, nie otrzymała zamówionego towaru.

8.12.
Przy ul. Przylasek policjanci zatrzymali mieszkańca Sochaczewa poszukiwanego do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności.

Nieznany sprawca uszkodził luterko, a także porysował powłokę lakierniczą Toyoty RAV 4 zaparkowanej na ul. Senatorskiej.

A A A
11.12.2019
godz.09:46
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt