przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
240900 odwiedzin
Andrzejki dla najmłodszych

30 listopada w Sochaczewskim Centrum Kultury w Boryszewie odbyła się andrzejkowa zabawa dla dzieci. Andrzejki poprowadził DJ WIS przy animacyjnym wsparciu Anny Wolińskiej i Marty Wasilewskiej. Atrakcji było co niemiara.

Muzykę w trakcie Andrzejek zapewnił Witold Badaj czyli DJ WIS. Dzieci wzięły udział w karaoke i chętnie tańczyły w rytm dziecięcych   przebojów. Podczas tańców nie obyło się bez zumby. Były też losy, dzięki którym każdy mógł otrzymać zabawkę. Dużo frajdy dało maluchom przebieranie się za postacie z bajek. Największą popularnością wśród dodatków cieszyły się kolorowe kapelusze, które wszyscy chętnie przymierzali i w których z ogromną radością pozowali do zdjęć. Było też mnóstwo taneczno-śpiewnych zabaw, w których dzieci udawały m.in. pociąg, pszczoły i muchy. Nie zabrakło również wróżb. Maluchy układały buty w długiej kolejce, by się przekonać które z nich będzie miało najwięcej szczęścia. Na zakończenie zabawy dostały od „muszkieterek” (Anny Wolińskiej i Marty Wasilewskiej) kolorowe balony, w których po przebiciu znajdowały karteczki z życzeniami Kubusia Puchatka.

A już niedługo kolejna, tym razem karnawałowa, zabawa dla dzieci, na którą już teraz serdecznie zapraszamy. Szczegóły podamy niebawem.

Iza Strzelecka

A A A
01.12.2019
godz.08:24
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt