przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
239445 odwiedzin
Dorzuć się do „Paczki” dla dzieci

Akcja „Paczka do paczki” zbliża się do ćwierćwiecza. Kolejny rok nasza redakcja zbiera fundusze na bożonarodzeniową pomoc dla podopiecznych świetlic środowiskowych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Zachęcamy Państwa do wsparcia potrzebujących.

Od lat świetlice są miejscem, gdzie spotykają się dzieci pochodzące z domów borykających się z różnorodnymi problemami, rodzin wielodzietnych lub trudnych wychowawczo. To tam mogą odrobić lekcje, posilić się, a przede wszystkim porozmawiać o swoich kłopotach, spędzić czas z rówieśnikami. W świetlicach,   stanowiących często namiastkę domu, organizowane są spotkania świąteczne, w tym oczywiście z okazji Bożego Narodzenia. Dzieci wystawiają jasełka, jedzą wspólną wieczerzę, poznają tradycje oraz otrzymują prezenty. Warto, by te chwile zostały przez nie zapamiętane jako wyjątkowe. Zachęcamy więc do wspólnego z nami pomagania.

W tym roku zebrane pieniądze trafią bezpośrednio na konto sochaczewskiego TPD, które jest organizacją pożytku publicznego. Działacze TPD sami zdecydują, na co wydać pieniądze - czy będą to świąteczne paczki, zakup programów komputerowych, czy może interesująca wycieczka dla dzieci.

Wpłat dokonywać można do 20 grudnia na konto bankowe TPD Oddział Powiatowy w Sochaczewie:  BS Sochaczew 24 9283 0006 0006 9515 2000 0010 z dopiskiem „darowizna na cele statutowe TPD”.

Dodatkowo, dzięki uprzejmości PSS „Społem”, każdy kto chciałby pomóc, może dorzucić do wystawionych w sklepach PSS koszyków, zakupiony przez siebie artykuł. Cały zebrany asortyment dotrze do dzieciaków i rodzin potrzebujących wsparcia. Ta akcja trwa tylko do 8 grudnia, dlatego bardzo liczymy na Państwa pomoc.

Koordynator akcji
Jolanta Śmielak-Sosnowska

A A A
06.12.2019
godz.08:21
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt