przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
245119 odwiedzin
To będzie wyjątkowy wieczór

Dzień Twórcy Kultury to nie tylko święto osób, które na co dzień pracują na jej rzecz, ale też okazja, by podsumować działania ostatnich dwunastu miesięcy. Tak będzie i w tym roku. 7 listopada w Sochaczewskim Centrum Kultury w Chodakowie odbędzie się uroczysta gala.

Wydarzenie rozpocznie koncert muzyki filmowej w wykonaniu Sochaczewskiej Orkiestry Akordeonowej pod dyrekcją Ludwika Skrzypka. Wręczenie nagród i podziękowań  twórcom kultury poprzedzi okolicznościowe wystąpienie burmistrza Piotra Osieckiego. Na zakończenie będzie można posłuchać Orkiestry Kameralnej Camerata Mazovia pod dyrekcją Artura Komorowskiego z udziałem Zespołu „Abstrakt” i Teatru „Maska”.

Podczas gali zobaczymy prezentację dotyczącą historii Sochaczewa, w której nie zabraknie odniesień do 80. rocznicy Bitwy nad Bzurą oraz prezentację podsumowującą wydarzenia kulturalne i dorobek twórców kultury w dobiegającym powoli do końca roku 2019.

W Galerii Trakt w holu SCK otwarta zostanie wystawa prac Moniki Boruty-Sałacińskiej. Na koniec na zebranych czekać ma słodki poczęstunek. Rozpoczęcie gali o godz. 17:00.  (ap)

A A A
06.11.2019
godz.11:39
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt