przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
297491 odwiedzin
Artystyczne Kramnice wróciły w wielkim stylu

Po wakacyjnej przerwie wrócił projekt "Strefa Dziecięcej Kreatywności - Artystyczne Kramnice". To projekt cykliczny, który odbywa się w każdą niedzielę aż do grudnia w kramnicach miejskich. W jego ramach przeprowadzane są bezpłatne zajęcia dla dzieci w wieku od 0 do 10 lat – interaktywne teatry muzyczne, kreatywne warsztaty taneczne, folklorystyczne, etnograficzne, muzyczne, plastyczne, gordonowskie. Pomysłodawcą projektu jest naczelnik Wydziału Kultury, Turystyki i Promocji Miasta Joanna Niewiadomska Kocik.

 
20 października, po prowadzonych przez Magdalenę Jaworską "gordonkach", patio kramnic wypełniło się gośćmi. Kolejną edycję wydarzenia otworzyło spotkanie z czarodziejem. Znakomity iluzjonista Jędrzej Bukowski przez przeszło godzinę zachwycał publiczność sztuczkami na najwyższym poziomie. Nie zabrakło lewitacji, iluzji z kartami, czy pojawiających się niewiadomo skąd przedmiotów. Odbiorcy byli zachwyceni i chętnie zgłaszali się na ochotnika, by wziąć udział w pokazie.
 
Następne spotkanie w ramach projektu odbędzie się już 27 października pod hasłem "Roztańczona Niedziela". Na uczestników czekać będzie "Tańcograjca", czyli gry i zabawy z lamusa dla całej rodziny przy muzyce granej na żywo.
A A A
20.10.2019
godz.12:47
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt