przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
240220 odwiedzin
Sonata Park do rozbudowy

Carrefour Polska, właściciel i zarządca Sonata Park w Sochaczewie, podjął decyzję o rozpoczęciu rozbudowy liczącego obecnie ponad 11 tys. m2 obiektu. Pierwsze prace ruszą jeszcze w tym roku. Sonata Park będzie większa o 4,3 tys. m2.

Sonata to największy park handlowy należący do Carrefour Polska. Obiekt oddany do użytku pod koniec 2014 r. zostanie poddany kompleksowej rozbudowie, która ma na celu poszerzenie oferty handlowej oraz unowocześnienie i dopasowanie obiektu do aktualnych potrzeb mieszkańców miasta.

Jak informuje Jagoda Gwardys-Zientara, wiceprezes Carrefour Polska, decyzję o rozbudowie podjęto zgodnie z długoterminową strategią inwestowania w rozwój oferty galerii handlowych.

- Nie bez znaczenia dla tej decyzji jest popularność i rosnące potrzeby mieszkańców Sochaczewa i regionu, które dają nam gwarancję opłacalności poniesionych nakładów - mówi Jagoda Gwardys-Zientara.

Sonata Park zyska około 4,3 tys. m2 powierzchni handlowej, która trafi do nowych najemców. Sonata to park handlowy wraz z hipermarketem kompaktowym Carrefour. Na powierzchni ponad 11 tys. m2 rozlokowały się m.in. takie marki jak H&M, House, Cropp, Reserved, Empik, Smyk, Drogeria Natura.

Na podstawie: www.retailnet.pl

A A A
24.09.2019
godz.08:46
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt