przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
239443 odwiedzin
Głosujemy na projekty PBO

Od niedzieli, 1 września można oddawać głosy na 17 projektów wybranych spośród 21 zgłoszonych do II edycji Powiatowego Budżetu Obywatelskiego. Głosowanie potrwa do 30 września a zwycięskie przedsięwzięcia będą realizowane w 2020 roku.

Zgłoszone przez mieszkańców naszego powiatu projekty w ramach aktualnie realizowanego Powiatowego Budżetu Obywatelskiego zostały poddane dogłębnej analizie przez wydziały i jednostki Starostwa Powiatowego w Sochaczewie. Weryfikacja projektów odbywała się na podstawie informacji podanych przez pomysłodawców w formularzach zgłoszenia projektu oraz na podstawie dodatkowych załączników i wyjaśnień niezbędnych do weryfikacji formalno-prawnej oraz kosztowej projektu. Analiza zgłoszonych projektów odbywała się zgodnie z procedurami zawartymi w regulaminie PBO.

Na tej podstawie Zespół Opiniujący ds. PBO dokonał wyboru projektów, które poddane są pod głosowanie mieszkańców powiatu sochaczewskiego. „Lista projektów przyjętych do głosowania w ramach Powiatowego Budżetu Obywatelskiego na rok 2020” oraz „Lista projektów odrzuconych wraz z uzasadnieniem w ramach Powiatowego Budżetu Obywatelskiego na rok 2020” umieszczona jest na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Sochaczewie tj. www.powiatsochaczew.pl w zakładce BUDŻET OBYWATELSKI oraz dostępna jest w wersji papierowej na tablicy przy Kancelarii Ogólnej Starostwa Powiatowego w Sochaczewie oraz na tablicach ogłoszeń w gminach powiatu sochaczewskiego.  

Zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu do zapoznania się z projektami przyjętymi do głosowania w ramach PBO oraz do udziału w głosowaniu nad projektami. Potrwa ono do 30 września 2019 r. Realizacją Powiatowego Budżetu Obywatelskiego zajmuje się Starostwo Powiatowe w Sochaczewie.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

A A A
10.09.2019
godz.07:22
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt