przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
338478 odwiedzin
Policjanci działają już przy 1 Maja 10

Jak informują służby prasowe KPP w Sochaczewie, policjanci przenieśli się ze swojej dotychczasowej siedziby, która mieściła się przy ul. Warszawskiej 23. Od 30 lipca sochaczewska jednostka działa przy ul. 1 Maja 10.

- Miło nam poinformować, że przeprowadziliśmy się do nowej siedziby. Czekamy na Państwa w Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie przy ul. 1 Maja 10 - dowiedzieliśmy się od oficer prasowej KPP Agnieszki Dzik.

Budynek zaprojektowany został w kształcie litery „U”. Składa się z trzech kondygnacji oraz częściowego podpiwniczenia. Nie zabrakło w nim miejsca na szatnie, siłownię, salę ćwiczeń, pomieszczenia magazynowe i techniczne. Na parterze zlokalizowane są pomieszczenia strefy dostępnej dla interesantów, zespół pomieszczeń służby dyżurnej, pokoje biurowe oraz pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Na pozostałych piętrach budynku zlokalizowano pomieszczenia dla kierownictwa, sale odpraw, izbę pamięci oraz pokoje biurowe poszczególnych wydziałów.

Nowa komenda jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych. Na terenie działki zlokalizowane są garaże, wiata samochodowa, kojce dla psów wraz z zapleczem oraz parkingi dla pracowników i interesantów.

Od 30 lipca budynek przy 10 Maja w spełnia już wszystkie wymogi powiatowej siedziby policji.

A A A
31.07.2019
godz.07:31
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt