przejdź do Sochaczew.pl
207579 odwiedzin
Zgłoś drużynę do turnieju

Jedna z największych tego typu imprez sportowych w Polsce, jaką jest Turniej Dzikich Drużyn o Puchar Stowarzyszenia Odnowy Sochaczewa „Zamek” odbędzie się w tym roku w sobotę 18 maja. 16 kwietnia ruszyły zapisy drużyn.

Potrwają one do 6 maja. Warto się pośpieszyć, bo liczba uczestników jest ograniczona – obowiązuje limit 16 drużyn w danej kategorii. Pamiętajmy też, iż zapisów może dokonać wyłącznie pełnoletni opiekun zespołu, na podstawie pisemnej zgody rodziców zawodników. Nie będzie możliwości zgłoszenia w dniu turnieju.

Na boisku w każdym zespole wystąpi sześciu zawodników, w tym bramkarz. Każda drużyna do rozgrywek może zgłosić maksymalnie 10 zawodników. Rywalizacja odbędzie się w pięciu kategoriach: „Skrzaty” (U-10), „Orliki” (U-13), „Junior” (U-16), mężczyźni open oraz kobiety open.

Zgłoszenia przyjmowane są w sekretariacie MOSiR (pływalnia „Orka” - ul. Olimpijska 3) lub w budynku MOSiR przy ul. Chopina 101. Tam dostępne są formularze zgłoszeń i zgody rodziców, można też je pobrać ze stron internetowych – maciejmalecki.pl, sochaczew.pl, mosir.sochaczew.pl lub z fanpage’a turnieju na Facebooku. Szczegółowe informacje o zawodach można uzyskać pod nr. tel. 46 862 77 59, 46 863 26 20, mail: mosirorka@interia.pl

A A A
23.04.2019
godz.08:14
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość