przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
338485 odwiedzin
Trzy wypadki w jedną dobę

W ciągu doby w Sochaczewie i jego najbliższej okolicy doszło do trzech wypadków drogowych. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza w rejonach przejść dla pieszych.

Do pierwszego zdarzenia doszło 26 marca około 14.30 na drodze krajowej nr 92 w miejscowości Wójtówka. Wstępnie ustalono, że kierowca ciągnika siodłowego marki Renault Magnum potrącił 14–latkę przechodzącą przez przejście dla pieszych. W związku z występującymi utrudnieniami w ruchu, policjanci wyznaczyli objazdy. Dziewczynka została przetransportowana przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Warszawie. Tam przeszła dwie operacje i, zdaniem lekarzy, jej życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Do kolejnego potrącenia pieszego doszło wczoraj wieczorem przy ul. Staszica w Sochaczewie. Wstępnie ustalono, że 58 – letni mężczyzna wszedł na jezdnię i został potrącony przez 23–latkę kierującą Skodą Octavią. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Karetką pogotowia przewieziono go do szpitala w Sochaczewie.

Do trzeciego wypadku doszło 27 marca rano w miejscowości Sochaczew-Wieś. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili wstępnie, że 67–letni kierowca Opla Corsa zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia z Nissanem X-trail. Obydwaj kierowcy trafili do szpitala w Sochaczewie.

Policjanci będą ustalać wszystkie przyczyny i okoliczności tych zdarzeń. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza w rejonie przejść na pieszych.

A A A
27.03.2019
godz.13:54
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt