przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
240025 odwiedzin
Przypadki Fantomasa

W sobotni wieczór 16 lutego w Klubie Kontrast, mieszczącym się w SCK przy ul. 15 Sierpnia 83 odbył się kolejny pokaz filmu niemego z muzyką na żywo. Muzyką, w dużej mierze opartą na improwizacji, gości klubu, jak co miesiąc, zachwycili: Marek Chrzan, Łukasz Rogowiecki i Gamid Ibadullayev.

Dźwięki gitary, instrumentow klawiszowych i perkusji po raz kolejny zapewniły ilustrację muzyczną do filmu. Dodatkowo po raz pierwszy w „Kontraście” można było usłyszeć brzeminie fletu elektronicznego, w wykonaniu Gamida Ibadullayeva. Ciekawe improwizacje muzyków malowniczymi dźwiękami uzupełniały   zaprezentowany tego wieczoru film.

„Fantomas. W cieniu gilotyny” to francuska produkcja z 1913 roku na podstawie scenariusza i w reżyserii Louis’a Feuillade. Kryminał o wartkiej nieprzewidywalnej akcji, trzymał w lekkim napięciu do ostatniej sceny. I to nie koniec. Gamid Ibadullayev, prowadzący Filmowy Jam Session w Klubie Kontrast, zapowiedział, że zaprezentowana zostanie kolejna część perypetii „Fantomasa”.

Iza Strzelecka

A A A
18.02.2019
godz.08:31
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt