przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
262196 odwiedzin
Ukryła narkotyki blisko ciała

Sochaczewscy policjanci po raz kolejny wykazali się czujnością w kwestii zwalczania narkotyków. Nawet wymyślne skrytki nie pozwoliły dwójce sochaczewian zwieść mundurowych. A trzeba przyznać, że zatrzymani wykazali się kreatywnością.

Tuż przed północą funkcjonariusze sochaczewskiej patrolówki zdecydowali o wylegitymowaniu kierowcy i pasażerki fiata, zaparkowanego na jezdni w Czerwonce Parcel. Wzbudziło to zamieszanie i lekki popłoch u 31–letniej pasażerki i 38–latka siedzącego na fotelu kierowcy. Kiedy policjanci zbliżali się do ich auta, ci gorączkowo próbowali coś ukryć.

Szybko okazało się, że pod osłonę skrzyni biegów trafiło sześć torebek z białym proszkiem. Jedną taką torebkę funkcjonariusze znaleźli również w torebce sochaczewianki, a kiedy obecna na miejscu policjantka przeszukała kobietę, znalazła jeszcze jedną porcję narkotyków, którą 31-latka ukryła w bieliźnie.

Obydwoje zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Będą teraz odpowiadać za posiadanie środków odurzających. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności. (seb)

A A A
13.02.2019
godz.15:12
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt