przejdź do Sochaczew.pl
207453 odwiedzin
Angielski dla każdego

Rozpoczęła się realizacja pierwszego z czterech projektów w ramach I edycji Powiatowego Budżetu Obywatelskiego. Z początkiem lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Młodzieszynie ruszyły zajęcia „Język angielski dla każdego”.

Kurs nauki języka angielskiego dla 30 osób z terenu powiatu sochaczewskiego to projekt, na który głosowało aż 2745 osób. Jego realizacja kosztować będzie ok 50 tys. zł. Kurs poprowadzi British School Sochaczew, szkoła języków obcych z wieloletnim doświadczeniem, posiadająca również liczne certyfikaty jakości.

W dniach 14-18 stycznia br. odbywała się rekrutacja uczestników do projektu. Do Starostwa Powiatowego w Sochaczewie w wyznaczonym terminie wpłynęło łącznie 48 zgłoszeń. W formie papierowej do Kancelarii Ogólnej starostwa wpłynęło 12 formularzy, a elektronicznie 36, w tym 4 egzemplarze zostały przesłane po wyznaczonym terminie. O zakwalifikowaniu pierwszych 30 osób na kurs decydowała kolejność zgłoszeń (zgodnie z Regulaminem Rekrutacji i Uczestnictwa). Sporządzona została także lista rezerwowa uczestników projektu. W przypadku, gdy ktoś zrezygnuje lub zostanie skreślony z listy podstawowej, zostanie zakwalifikowana kolejna osoba z listy rezerwowej.

Kurs realizowany będzie na dwóch poziomach trudności: podstawowym i średniozaawansowanym. W piątek, 25 stycznia odbyło się pierwsze wspólne spotkanie uczestników, na którym został przeprowadzony egzamin poziomujący. Na podstawie jego wyników zostały wyłonione trzy grupy liczące po 10 osób, dwie o profilu podstawowym: grupa beginner I i II, oraz jedna grupa o profilu średniozaawansowanym: grupa pre intermediate. Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu, każde trwać będzie 90 minut. Wszelkie informacje dotyczące kursu języka angielskiego uzyskać można w starostwie, pod numerem 864-18-40 wew. 868.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

A A A
08.02.2019
godz.08:06
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość