przejdź do Sochaczew.pl
207578 odwiedzin
Nowy sekretarz i dyrektor geodezji

Starostwo ma nowego sekretarza, po tym jak na zasłużoną emeryturę odeszła Zofia Romanowska. Został nim Michał Orzeszek. Także Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami od kilku dni ma nowego dyrektora – Irenę Kacę na tym stanowisku zastąpiła Sylwia Grzelak, związana z wydziałem od wielu lat.

Na stanowisku sekretarza Michał Orzeszek zastąpił Zofię Romanowską, pierwszego jak dotąd sekretarza powiatu sochaczewskiego po roku 1998, która w styczniu zakończyła pracę zawodową i przeszła na emeryturę. Michał Orzeszek posiada wykształcenie wyższe prawnicze - zdobyte na Wydziale Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego. Ukończył ponadto studia licencjackie w zakresie finansów i bankowości, jest słuchaczem Executive Master of Business Administration, posiada certyfikat z zakresu „Change Management” oraz „Lean Management”, uczestniczył w szkoleniach PRINCE2 Foundation. Pracę zawodową rozpoczął na studiach, współpracował z kancelariami notarialnymi i adwokackimi oraz Centrum Analiz Fundacji Republikańskiej. Od 2013 roku zawodowo związany jest z administracją publiczną, pracował w Urzędzie Miasta w Sochaczewie. W starostwie pracę rozpoczął 4 lata temu. Od roku 2016 był dyrektorem Wydziału Audytu Wewnętrznego i Kontroli Zarządczej. Sekretarzowi podlega Wydział Organizacyjny Starostwa.

Nowego dyrektora ma także Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami. Po tym, jak na emeryturę odeszła Irena Kaca, pełniąca tę funkcję od 2011 roku, stanowisko dyrektora objęła Sylwia Grzelak. Nowa dyrektor ma wykształcenie wyższe, zdobyte na Politechnice Warszawskiej na Wydziale Geodezji i Kartografii. Dysponuje uprawnieniami zawodowymi nadanymi przez Głównego Geodetę Kraju I i II stopnia. Z geodezją związana jest od 18 lat. W listopadzie 2013 roku podjęła pracę w Starostwie Powiatowym w Sochaczewie w Wydziale Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami. Od 3 lat pracowała na stanowisku głównego specjalisty.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

A A A
11.02.2019
godz.08:06
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość