przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
269009 odwiedzin
Mistrzostwa Polski w trzech oktagonach

Ponad 250 śmiałków walczyło w mistrzostwach Polski MMA 2018 kadetów, juniorów i początkujących. Zawody odbyły się w sobotę 10 listopada w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6.

W ceremonii otwarcia uczestniczyli: zastępca burmistrza Dariusz Dobrowolski, dyrektor szkoły nr 6 - Jadwiga Sikorska oraz prezes Dragon Fight Club Sochaczew – Sławomir Cypel. Rozegrano turnieje w kilkunastu kategoriach, w których rywalizowali kadeci, juniorzy oraz początkujący wojownicy. W trzech oktagonach i na macie BJJ walczyło w sumie 263 zawodniczek i zawodników z całej Polski, m.in. z klubów Arrachion Olsztyn, Gracie Barra, Academia Gorilla, KSW Cross Fight Gym.

Rywalizowali też gospodarze – zawodnicy Dragon Fight Club Sochaczew. Najlepiej wśród nich spisała się Maria Pałyska (+57 kg), która zdobyła złoto w kategorii kadetek. Na czwartych miejscach zawody zakończyli Piotr Wiśniewski (senior 70 kg) oraz Bartłomiej Dragański (senior 77 kg). Ponadto brązowy medal w Mistrzostwach Polski Centralnej zdobył, nie zrzeszony w żadnym klubie, sochaczewianin Konrad Kossakowski (senior 93 kg).

Organizatorami zawodów były stowarzyszenie Amatorska Liga MMA oraz Dragon Fight Club Sochaczew.

Kolejna impreza MMA odbędzie się już w niedzielę 16 grudnia. To największe i najbardziej prestiżowe zawody w sezonie. W mistrzostwach Polski zmierzą się seniorzy w formule full contact. Do Sochaczewa przyjedzie ponad 300 najlepszych wojowniczek i wojowników, będących u progu kariery zawodowej.

A A A
12.11.2018
godz.12:20
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt