przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
245155 odwiedzin
Bieganie po Bzurze


W poprzedni weekend stadion Bzury (obecnie obiekt MOSiR) był miejscem III Biegów Chopina. Impreza tradycyjnie była dobrze zorganizowana, a wszyscy głodni mogli pożywić się doskonałą grochówką. Nie zawiedli faworyci (Dagmara Cybulska, Adam Kajdas, Konrad Kaczmarek, Andrzej Wojtczak), którzy wygrali swoje biegi.

Wyniki III Biegów Chopina

Klasa I szkoły podstawowe – dziewczęta (wystartowało 9 zawodniczek)

1.Joanna Janicka (Dwójka Sochaczew)

2.Zuzanna Woźnicka (SP 4 Sochaczew)

3.Roksana Gersz (SP 7 Sochaczew)

Klasa I szkoły podstawowe – chłopcy (wystartowało 19 zawodników)

1.Patryk Olejniczak (SP 4 Sochaczew)
2.Norbert Bajurski (Filipides Teresin)
3.Kacper Zygmunciak (SP 4 Sochaczew)

Klasa II szkoły podstawowe – dziewczęta (wystartowało 15 zawodniczek)

1.Julia Wosińska (SP Śladów)

2.Karolina Stefaniak (SP Śladów)
3.Roksana Dobrzyńska (SP Śladów)

5.Patrycja Osińska (SP 7 Sochaczew)
Klasa II szkoły podstawowe – chłopcy (wystartowało 16 zawodników)
1.Paweł Dąbrowski (Borzęcin Duży)

2.Mateusz Kukieła (SP 2 Sochaczew)
3.Krystian Mucha (SP 7 Sochaczew)
Klasa III szkoły podstawowe – dziewczęta (wystartowało 13 zawodniczek)
1.Julia Szewczyk (Filipides Teresin)

2.Ewa Januszewska (SP 4 Sochaczew)

3.Laura Kwiatkowska (SP 4 Sochaczew)
Klasa III szkoły podstawowe – chłopcy (wystartowało 15 zawodników)
1.Michał Janicki (Dwójka Sochaczew)

2.Maciej Brdeja (SP 7 Sochaczew)

3.Aleksander Psiuk (SP 4 Sochaczew)
Klasa IV szkoły podstawowe – dziewczęta (wystartowało 15 zawodniczek)
1.Julia Dragańska (SP 5 Sochaczew, Aktywni Sochaczew)

2.Natalia Lot (SP Paprotnia)

3.Magdalena Ciesielska (Mazowsze Teresin)
Klasa IV szkoły podstawowe – chłopcy (wystartowało 16 zawodników)
1.Jakub Małecki (SP Paprotnia, Filipides Teresin)

2.Mikołaj komendarek (SP 4 Sochaczew)

3.Karol Zawadzki (Filipides Teresin)

Klasa V szkoły podstawowe – dziewczęta (wystartowało 13 zawodniczek)

1.Aleksandra Kotlarska (SP 4 Sochaczew, Skra Warszawa)

2.Paulina Król (SP Wyczółki)

3.Anna Sobieraj (SP 2 Sochaczew)
Klasa V szkoły podstawowe – chłopcy (wystartowało 10 zawodników)
1.Mateusz Kopka (SP 7 Sochaczew)
2.Kamil Wojciechowski (SP 2 Sochaczew)

3.Paweł Kunikowski (SP Zielkowice)
Klasa VI szkoły podstawowe – dziewczęta (wystartowało 16 zawodniczek)
1.Dagmara Cybulska (Mazowsze Teresin, Dwójka Sochaczew)

2.Klaudia Cybulska (Mazowsze Teresin, Dwójka Sochaczew)

3.Agnieszka Gołębiowska (Kozłów Biskupi)

Klasa VI szkoły podstawowe – chłopcy (wystartowało 15 zawodników)
1.Adam Kajdas (Kozłów Biskupi)

2.Kamil Skorupa (Kozłów Biskupi)

3.Konrad Panuszewski (Pijarska SP Łowicz)

6.Krystian Komorowski (SP 7 Sochaczew)
Klasa I gimnazjum – dziewczęta (wystartowało 9 zawodniczek)
1.Julia Szymkowicz (Pijarskie Gimnazjum Łowicz)

2.Sylwia Pawelak (ZS Wyczółki)

3.Paulina Gajda (Skra Warszawa)

4.Klaudia Lelonek (Gim.3 Sochaczew, Aktywni Sochaczew)
Klasa I gimnazjum – chłopcy (wystartowało 6 zawodników)
1.Konrad Kaczmarek (Gim.2 Sochaczew)

2.Michał Pawłowski (Filipides Teresin)

3.Sebastian Połeć (Gim.3 Sochaczew)

Klasa II gimnazjum – dziewczęta (wystartowało 6 zawodniczek)
1.Natalia Grefkowicz (Kozłów Biskupi)

2.Małgorzata Maciągowska (Dwójka Sochaczew)

3.Aneta Gonta (Gim.3 Sochaczew, Aktywni Sochaczew)
Klasa II gimnazjum – chłopcy (wystartowało 5 zawodników)
1.Bartłomiej Klingbeil (Mazowsze Teresin)

2.Dawid Pęsiek (Gim.3 Sochaczew)

3.Filip Raczkowski (Gim.1 Sochaczew, Aktywni Sochaczew)

Klasa III gimnazjum – dziewczęta (wystartowały 2 zawodniczki)

1.Weronika Pociech (LKS Osuchów)

2.Aleksandra Zgórzak (LKS Osuchów)

Klasa III gimnazjum – chłopcy (wystartowało 6 zawodników)
1.Andrzej Wojtczak (LKS Osuchów)

2.Tomasz Jaczyński (Gim.3 Sochaczew)

3.Damian Szałaj (Gim.3 Sochaczew)
Bieg Open kobiet (5 km, wystartowało 12 zawodniczek)

1.Jolanta Kłosińska (UNTS Warszawa)

2.Monika Gajda (UNTS Warszawa)

3.Ewelina Strojek (LKS Osuchów)

6.Monika Wińkowska (Sochaczew)
8.Kamila Kocimska (aktywni Sochaczew)

9.Ewa Lipiec (Aktywni Sochaczew)

11.Marta Kaźmierczak (ZSRCKU Sochaczew)

12.Natalia Deptuła (ZSRCKU Sochaczew)
Bieg Open mężczyzn (10 km, wystartowało 38 zawodników)

1.Piotr Parafinowicz (UNTS Warszawa)

2.Artur Kamiński (TKKF Płock)

3.Jacek Morawski (UNTS Warszawa)

7.Adam Ząbczyński (Aktywni Sochaczew)

10.Krystian Ciesielski (Aktywni Sochaczew)

12.Rafał Muras (Kozłów Biskupi)

14.Rafał Milczarek (Aktywni Sochaczew)

15.Adrian Kowalski (Aktywni Sochaczew)

16.Kamil Dybiec (RC Orkan Sochaczew)

17.Marcin Kępa (Sochaczew)

18.Maciej Kwiatkowski (Aktywni Sochaczew)

19.Bogusław Ksyna (OSP Kamion)

20.Piotr Kotlarski (Sochaczew)

21.Daniel Tyszkiewicz (Sochaczew)

22.Damian Smus (Aktywni Sochaczew)
25.Tomasz Jaczyński (Gim.3 Sochaczew)

28.Patryk Kowalski (Aktywni Sochaczew)

29.Tomasz Czapski (Aktywni Sochaczew)

33.Łukasz Połeć (Aktywni Sochaczew)

34.Andrzej Połeć (Aktywni Sochaczew)

35.Dawid Nowak (Gim.3 Sochaczew, Aktywni Sochaczew)

36.Maciej Kiwerski (Aktywni Sochaczew)
(et)

A A A
19.06.2012
godz.08:59

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt