przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
245155 odwiedzin
Jadą na olimpiadę

W Warszawie (15 czerwca) odbył się turniej eliminacyjny do finałów OOM, które odbędą się w Bochni (5-8 lipca). Klasą dla siebie była Katarzyna Kasza (52 kg), która wygrała wszystkie pojedynki przed czasem i z pierwszego miejsca awansowała na olimpiadę. Judoczka z „Siódemki” po raz trzeci będzie uczestniczką tej największej młodzieżowej imprezy sportowej. W 2011 roku sochaczewianka wywalczyła brązowy medal. W kategorii 66 kg walczył Bartosz Ponichtera. Sochaczewianin awansował z drugiej pozycji. Bartek będzie bronił złotego medalu. To samo miejsce zajęła Natalia Stobiecka (44 kg), która uzupełniła stawkę sochaczewskich olimpijczyków. Jedynie Justynie Szewczyk (63 kg) nie udało się awansować. Nasza judoczka przegrała walki eliminacyjne i szybko odpadła z zawodów. Podopieczni Janusza Piechny i Marcina Niemca mają duże szanse