przejdź do Sochaczew.pl
207411 odwiedzin
Ciężarówka przyciągnęła tłumy

Tylu gości na placu Kościuszki nie widziano od dawna. W piątek 15 grudnia do Sochaczewa przyjechała świąteczna ciężarówka Coca-Coli, a wraz z nią mnóstwo darmowych atrakcji dla uczestników tego niecodziennego w naszym mieście wydarzenia.

Waży 19 ton, ma blisko 15 metrów długości, 450-konny silnik i 13-biegową skrzynię biegów. Oświetlona 160 metrami światełek ledowych i ponad sześcioma tysiącami punktów świetlnych. Jedna z takich ciężarówek, będących ikoną świątecznych kampani reklamowych marki Coca-Cola zatrzymała się przy placu Kościszuki. Sochaczew był jednym z 32 miast, które odwiedziła w tym roku.

Wydarzenie rozpoczęło się o 15.00 i trwało pięć godzin. W tym czasie wzięły w nim udział tysiące mieszkańców naszego miasta. Kolejki do namiotów z poszczególnymi atrakcjami ciągnęły się przez kilkadziesiąt metrów.

Można było zrobić sobie fotkę w klimatycznym pokoju Świętego Mikołaja, w „fabryce upominków”, wysłać bliskim pocztówkę z życzeniami ze zdjęciem z foto-budki, w kolejnym stoisku przygotowano świąteczne prezenty. Fani nowych technologii mogli doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja, zakładając specjalne okulary oculus. Najdłuższa kolejka ustawiła się natomiast do samej ciężarówki, na tyłach której był specjalny automat wydający spersonalizowane puszki napoju, z wypisanym imieniem na opakowaniu. Wielu mieszkańców robiło sobie także zdjęcia z imponującą ciężarówką w tle.

Nie zabrakło konkursów i gier z nagrodami. Animatorzy Coca-Coli, za opublikowane zdjęcia z wydarzenia na Facebooku, co godzinę rozdawali m.in. darmowe butelki napoju. Był konkurs ubierania choinki, układanie puzzli, śpiewanie kolęd i wiele innych zadań, za które nagradzano uczestników.

Maciej Frankowski
maciej.frankowski@sochaczew.pl

A A A
19.12.2017
godz.13:59
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość