przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
245084 odwiedzin
Biegi z sukcesem

Tegoroczne Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków były imprezą bardzo dobrze przeprowadzoną. Oprócz sukcesu organizacyjnego był także sukces sportowy odniesiony przez uczniów szkół naszego powiatu. Wywalczyli oni aż 19 medali (5 złotych, 7 srebrnych, 7 brązowych) indywidualnych oraz 3 w klasyfikacji szkół.

Wyniki – indywidualne

Dziewczęta klasa I SP

1.Roksana Korzeniewska (Bulkowo)

6.Julia Skrzępek (Kozłów Biskupi)

8.Zuzanna Woźnicka (SP 4 Sochaczew)

Dziewczęta klasa II SP

1.Łucja Gędek (SP 4 Skierniewice)

3.Dorota Pytkowska (Iłów)

4.Daria Linowska (SP 3 Sochaczew)

5.Paulina Wiedyńska (Brzozów)

7.Julia Wosińska (Śladów)

8.Katarzyna Wacławiak (Żuków)

9.Kamila Nowak (Rybno)

10.Julia Sadowska (SP 4 Sochaczew)

Dziewczęta klasa III SP

1.Anna Warda (Bukowo)

4.Daria Wiedyńska (Brzozów)

5.Ewa Januszewska (SP 4 Sochaczew)

6.Małgorzata Szymańska (Śladów)

7.Kinga Stańczak (Brzozów)
8.Kamila Klusek (SP 3 Sochaczew)

9.Julia Szewczyk (Teresin)

10.Julia Ślimak (Gawłów)

Dziewczęta klasa IV SP

1.Julia Mikucka (Bulkowo)

2.Julia Dragańska (SP 7 Sochaczew)
4.Daria Kobierecka (Kąty)

5.Kinga Czubak (Brzozów)

7.Natalia Lot (Paprotnia)

10.Karolina Łacheta (Kaptury)
Dziewczęta klasa V SP

1.Zuzanna Wojciechowska (Jaktorów)

4.Aleksandra Kotlarska (SP 4 Sochaczew)

8.Anna Sobieraj (SP 2 Sochaczew)

Dziewczęta klasa VI SP

1.Dagmara Cybulska (SP 3 Sochaczew)

3.Klaudia Cybulska (SP 3 Sochaczew)

4.Agnieszka Gołębiowska (Kozłów Biskupi)

6.Magdalena Sot (Kozłów Biskupi)

Chłopcy klasa I SP

1.Patryk Olejniczak (SP 4 Sochaczew)
2.Kacper Zygmunciak (SP 4 Sochaczew)
5.Norbert Bajurski (Teresin)

Chłopcy klasa II SP

1.Mateusz Wawrzyniak (SP 1 Rawa Mazowiecka)

3.Bartosz Jażdżyk (Kozłów Biskupi)
6.Bartek Ambroży (Kozłów Biskupi)

8.Kacper Przydworski (SP 4 Sochaczew)

9.Igor Szybowski (SP 3 Sochaczew)

Chłopcy klasa III SP

1.Kamil Żakowski (Młodzieszyn)

2.Jakub Aleksandrowicz (Gawłów)

7.Adrian Jaworski (Kozłów Biskupi)

8.Oskar Tomaszewski (Żuków)
Chłopcy klasa IV SP

1.Kacper Gros (SP 1 Rawa Mazowiecka)
2.Jakub Małecki (Paprotnia)

3.Igor Tomaszewski (Rybno)
5.Jakub Lis (Brzozów)

7.Krystian Tabara (SP 3 Sochaczew)

Chłopcy klasa V SP

1.Szymon Nosek (Pukinin)

7.Dawid Kosiński (Kamion)
8.Kamil Wojciechowski (SP 2 Sochaczew)

10.Przemysław Adamiak (Kozłów Biskupi)

Chłopcy klasa VI SP

1.Adam Kajdas (Kozłów Biskupi)
2.Mateusz Zieliński (Młodzieszyn)

3.Jarosław Stelmach (Młodzieszyn)

5.Kamil Skorupa (Kozłów Biskupi)

7.Damian Feliga (Brzozów)

Dziewczęta klasa I gimnazjum

1.Aneta Jakubisiak (Stoczek)

8.Sylwia Ciarka (Teresin)

Dziewczęta klasa II gimnazjum

1.Kamila Sroka (Gim.6 Radomsko)

2.Natalia Grefkowicz (Kozłów Biskupi)

8.Aneta Gonta (Gim.3 Sochaczew)

Dziewczęta klasa III gimnazjum

1.Mariola Kłopotowska (Siedlce)

9.Sylwia Witkowska (Kozłów Biskupi)

Chłopcy klasa I gimnazjum

1.Mateusz Paczóski (Siedlce)

2.Bartosz Lusztak (Gim. Powiatowe Sochaczew)

3.Konrad Kaczmarek (Gim.2 Sochaczew)

8.Bartłomiej Sadowski (Gim.2 Sochaczew)

10.Krystian Czubak (Iłów)

Chłopcy klasa II gimnazjum

1.Michał Roguski (Siedlce)

Chłopcy klasa III gimnazjum

1.Andrzej Wojtczak (Osuchów)

Dziewczęta szkoły ponadgimnazjalne

1.Marlena Wojtczak (LO „Żeromski” Żyrardów)

4.Monika Lange (LO „Chopin” Sochaczew)
5.Marlena Wójcik (ZS Teresin)

6.Anna Woźniak (ZS Teresin)

9.Michalina Pokorska (PLO Szymanów)

Chłopcy szkoły ponadgimnazjalne

1.Radosław Sikora (ZS „Iwaszkiewicz” Sochaczew)

3.Łukasz Winnicki (ZSRCKU Sochaczew)

4.Mateusz Błaszczyk (ZSRCKU Sochaczew)
5.Tomasz Trafalski (ZSRCKU Sochaczew)
7.Łukasz Pluta (ZS Teresin)

8.Jarosław Żakowski (ZS Teresin)
9.Kamil Błaszczyk (ZSRCKU Sochaczew)

Klasyfikacja szkół

Szkoły Podstawowe

1.SP 4 Sochaczew  81

2.SP w Bulkowie  75

3.SP 1 Rawa Mazowiecka  74

4.SP Kozłów Biskupi  69

5.SP 3 Sochaczew  69

6.SP Brzozów  57

10.SP Młodzieszyn  48

12.SP Paprotnia  32

14.SP Iłów  31

17.SP 7 Sochaczew  28

21.SP Rybno  24

22.SP Gawłów  23

24.SP 2 Sochaczew  22

31.SP Kaptury  20

33.SP Żuków  18

34.SP Śladów  18

36.SP Teresin  16

39.SP Kąty  14

41.SP Feliksów  12

44.SP Kamion  10

50.SP Mokas  8

54.SP Nowa Sucha  6

56.SP Wyczółki  4

59.SP Giżyce  2

Punkty zdobyły 62 szkoły podstawowe.

Gimnazja

1.Publiczne Gimnazjum Jedlińsk  97

2.Publiczne Gimnazjum Siedlce  89

3.Gimnazjum Boguszyce  65

9.Gimnazjum Kozłów Biskupi  23

14.Gim.2 Sochaczew  17

15.Gim.3 Sochaczew  16

16.Gimnazjum Kąty  16

19.Gimnazjum Iłów  14

20.Gimnazjum Powiatowe Sochaczew  13

24.Gimnazjum Lasocin  10

27.Gimnazjum Rybno  8

30.Gimnazjum Młodzieszyn  7

32.Gim.1 Sochaczew  5

35.Gimnazjum Teresin  5

36.Gimnazjum Wyczółki  4

38.Gimnazjum Załusków  1

Zostało sklasyfikowanych 38 szkół.

Szkoły ponadgimnazjalne

1.ZSRCKU „Ogrodnik” Sochaczew  50

2.LO Sierpc  41

3.ZS Teresin  35

4.ZS „Iwaszkiewicz” Sochaczew  27

5.ZSCKP „80” Sochaczew  16

7.LO „Chopin” Sochaczew  11

10.PLO Sióstr Niepokalanek Szymanów  8

Punktowało 15 szkół.

(et)

A A A
29.05.2012
godz.09:19
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt