przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
245082 odwiedzin
Fontanna nagród i Mazurek Kibica

 

Zbliżamy się do wielkiego finału akcji Tygodnika „Ziemia Sochaczewska” i Urzędu Miejskiego SOCHO 2012. Na zdjęcia i plakat o tematyce sportowej czekamy tylko do końca maja. Na zakończenie przygotowujemy wspólną imprezę,  atrakcyjne nagrody oraz… olbrzymi Mazurek Kibica.

Przypominamy, że  zabawie wziąć może udział każdy. Nie jest istotny wiek czy dyplom. Ważne są chęci, entuzjazm i pomysł.  Na uczestników czekają atrakcyjne i, co warto podkreślić, unikatowe nagrody.  Jedną z nich będzie kolacja ufundowana przez restaurację „Kameralna”. Inną - olejny pejzaż przedstawiający sochaczewski krajobraz autorstwa Moniki Kosowiec-Placek, znajej z wystaw pod szyldem „Malujących Ew”. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ufunduje wejściówki i karnety na pływalnię „Orka”. Kolejnym wyróżnieniem będą indywidualne zestawy fotogadżetów od Studia VIP. Z kolei firma Office 1 i sklep „Kubuś” z ul. Żeromskiego  wesprą nas gadżetami związanymi z EURO 2012. Na zwycięzców czekają również upominki opatrzone logo sochaczew.pl. Prace autorów najlepszych zdjęć, jak i plakatów, oprócz tego, że zostaną nagrodzone, trafią na wspólną, pokonkursową wystawę.

Wieli finał postanowiliśmy zorganizować, nie jak początkowo planowaliśmy 9, a 10 czerwca na pl. Kościuszki. O godz. 16 odbędzie się wręczenie nagród, na które już teraz zapraszamy wszystkich mieszkańców Sochaczewa. Na gości czekała będzie specjalna niespodzianka. Będzie nią  wielki „mazurek kibica” opatrzony logo SOCHO 2012.

To już ostatnie dni akcji. Nasza komisja konkursowa będzie obradować będzie 1 czerwca. Lista laureatów zostanie zamieszczona w kolejnym numerze „Ziemi” oraz na portalu sochaczew.pl.

Prace należy przesyłać lub dostarczać  na adres: Tygodnik „Ziemia Sochaczewska”, ul. Żeromskiego 12, 96-500 Sochaczew lub mejlowo: z_soch@poczta.onet.pl, ziemiasochaczewska@gmail.com. Zdjęcia wykonane cyfrowo powinny być zapisane w formacie JPG.

Agnieszka Poryszewska

A A A
29.05.2012
godz.09:11
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt